Mezunlar Kulübü

Esentia Academy /

Mezunlar Kulübü

Esentia Mezunlar Kulübü; mezun koçlarımızın güçlü bir iletişim ağı kurarak iş birlikleri yapmalarını, akademimizin olanaklarından yararlanmaya devam etmelerini, aidiyet bilinciyle akademimize ve koçluk mesleğine nitelikli katkı vermelerini amaçlar.

Esentia Academy “Level-2 Profesyonel Koçluk Sertifika Programını” başarıyla tamamlamış olan koçlarımız, mezuniyet sertifikalarını aldıktan sonra Mezunlar Kulübüne başvurabilir. Mezunlar Kulübü, sicil numaranızı tanımlayarak Esentia Mezun Rozetinizi iletir.

Mezunlar Kulübü Üyeleri

Dayanışma

 1. Özel iletişim ağına dahil olarak diğer mezunlarla duyuru, destek talebi vb paylaşabilir.
 2. Belli aralıklarla yapılan mezun buluşmalarına ve toplantılarına katılarak diğer üyelerle tanışma ve ağ kurma olanağı elde eder.

Kariyer ve Üretim

 1. Esentia Kariyer Programına başvuru hakkına sahip olarak akademi içinde deneyim, staj ve iş olanakları elde eder.
 2. Akademi ve koçlukla ilgili fikir ve projeler üreteceği toplantı ve çalışma gruplarına katılır.

Avantajlar

 1. Esentia Academy bünyesinde katılmak istediği tüm eğitimler için %30 indirim hakkına sahip olur. (ACC, PCC unvan sahibi mezunlarımız için indirim hakkı %40’tır.)
 2. Coach724 online koçluk merkezinde bir yıl ücretsiz yer alma hakkına sahip olur. (ACC, PCC unvan sahibi mezunlarımızın sınırsız süreyle ücretsiz yer alma hakkı vardır.)
 3. UWORDS Dergi’de ilan ve reklamlarda %50 indirim hakkına sahip olur.
 4. Akademimizin koçluk programına katılmak için referans verecekleri yakınlarına %5 indirim uygulanır.
 5. Referans olarak akademiye kazandırdıkları öğrenciler için %5 tutarında puan kazanırlar. Bu puanları akademi içindeki her türlü (eğitim, dergi reklamı vb) harcamalar için kullanabilirler.
 6. Akademimizin iş birliği içinde olduğu marka ve kuruluşlardan öncelikli hizmet ve indirim hakkına sahip olurlar.

Başvuru İçin

 • Mezuniyet sertifikanızın görseli veya seri numarası ile info@EsentiaAcademy.com adresine mail atarak Mezunlar Kulübüne katılıma talebinde bulunabilirsiniz.
 • Mezunlar Kulübünde yer alabilmek için Level-2 Unvan Programından mezun olmak gerekmektedir. 4 modül temel eğitimi tamamlamış olmak veya eğitim sürecine devam ediyor olmak yeterli değildir.
Sohbet
Yardım
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?